ScrollToTop

ZESPÓŁ LIGHT LENS

Witajcie na naszej ślubnej stronie.

Skoro tu trafiliście, oznacza to, że już niedługo nadejdzie Wasza ceremonia zaślubin. Wiemy, że jest to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, dlatego jako profesjonalni fotografowie ślubni, bardzo chętnie uwiecznimy dla Was ten dzień.

Wykonujemy zdjęcia z przygotowań do ślubu, ceremonii kościelnej oraz przyjęcia weselnego z wyczuciem smaku, chwytając chwile szczęścia i miłości.

Fajną przygodą dla przyszłych małżonków jest sesja narzeczeńska. Podczas takiej sesji możemy się lepiej poznać oraz możecie zobaczyć jak pracujemy. My także poznamy Wasze oczekiwania.

Fotografujemy w duecie, dzięki czemu uzupełniamy się mając inne spojrzenie na tą samą sytuację. Dzięki temu otrzymujecie zdjęcia o dwóch różnych charakterach. W fotografii stawiamy na naturalność i prawdziwe emocje.

Wiemy, że to co robimy ma bardziej uniwersalny wymiar niż tylko piękne zdjęcia, które od Nas otrzymacie. To pamiątka na lata do której będziecie wracać z sentymentem i uśmiechem.

Nie mamy określonych pakietów, którymi dysponujemy – każdego klienta traktujemy indywidualnie. To my dostosowujemy się do Was i Waszych oczekiwań.

Zlecenia ślubne wykonujemy na terenie całej Polski.

Jeżeli szukacie kogoś, kto w sposób dyskretny i odpowiedzialny uwieczni ten jedyny dzień w Waszym życiu, to jesteśmy gotowi podjąć się tego wyzwania.

Fotografowie z pasją. Kochamy to co robimy. Resztę pokazuje portfolio 😉